“Лудогорец” обърна мача с “Хофенхайм” и спечели с 2:1 в Разград

След зрелищен обрат във второто полувреме “орлите” от Разград спечелиха с 2:1 двубоя срещу германския “Хофенхайм” на “Лудогорец арена” снощи.
В началото на първото полувреме след грешка на Козмин Моци топката попадна в Ут. Той подаде на Кадержабек, който на празна врата откри резултата. Така още във втората минута на мача гостите от “Хофенхайм” поведоха.
След кратко объркване “Лудогорец” намери верния ритъм на игра, но въпреки многобройните удари към вратата на германците първото полувреме резултатът остана непроменен.
След почивката още в първата минута на второто полувреме късметът се усмихна на капитана Светослав Дяков, който с пронизващ удар изравни резултата.
Пълният обрат за “орлите” в срещата дойде в 72 минута на мача, когато с фамозен удар Лукоки простреля врата на Бауман за 2:1.