Олимпия (Шумен) загуби като гост с 0:4 от ЖФК Варна

Олимпия (Шумен) загуби първото си гостуване от началото на женското първенство. В горещия съботен следобед “червено-белите” паднаха от ЖФК Варна с 0:4. Двубоят се игра на терена на стадион “Спортпалас”.

Варненки поведоха с 2:0 още в първото полувреме, а второто полувреме успяха да реализират още два гола във вратата на Олимпия.

„Нашите момичета играха доста по-добре в сравнение с първия мач, когато загубихме у дома от Спортика. Определено бележим развитие“, каза за СтрелаБГ президента на футболния клуб Панос Папас.

Срещата беше ръководена от главен съдия Надежда Белчева, с помощници – Радостин Шиков и Христо Деянов – и тримата от Варна. Делегат на БФС беше Николай Златев.

Състав на Олимпия (Шумен): Лора Атанасова, Анастасия Недялкова, Десислава Хаджиева, Петя Каракашева, Деница Янкова, Гизем Хикмет, Илияна Петрова (капитан), Марияна Георгиева, Хатидже Александрова (Гергана Николаева), Юлиана Адриянова (Виолина Георгиева), Иванина Неофитова.

В третия кръг на първенството Олимпия (Шумен) приема на стадион „Панайот Волов“ Риал (Перник). Мачът е на 1 октомври, неделя, от 16.00 ч.