Олимпия (Шумен) отстъпи с 4:1 като гост на Севлиево лейдис

Женският отбор на ФК Олимпия (Шумен) записа загуба като гост с 4-1 от Севлиево Лейдис в среща от четвърти кръг на Държавното първенство по футбол за жени 2017/2018. Мачът се игра вчера на стадиона на „ДЮШ“ в Севлиево.

Въпреки загубата, футболистките на „Олимпия“ играха много добре, особено през второто полувреме, когато отбелязаха и единственото им попадение в срещата. Голът вкара Марияна Георгиева, след много добра комбинация и асистенция на капитанката Илияна Асенова.

„Въпреки загубата, отбелязвам невероятно израстване на момичетата. Това бе най-добрият ни мач до момента“, категорична бе треньорката Албена Тодорова – Папас.

На 13-ти октомври, от 16 часа, шуменки посрещат на стадион „Панайот Волов“ 14-кратния шампион на страната НСА“