ФК “Волов” срази като гост ФК “Светкавица” с 3:0 в дербито на Североизтока

Поредна победа записаха момчетата на Стоян Чешмеджиев след гостуването си в Търговище днес. Отборът ФК “Волов” показа надмощие над ФК “Светкавица” още в самото начало на срещата.

Първият гол падна в 30-тата минута след удар от статично положение, спасено от вратаря, но при последвалата добавка Муса Кавунски бе безпогрешен. След няколко изпуснати положения, първата половина на мача завърши 0 – 1 за гостите от Шумен.

Още със започването на второто полувреме Сонер Кязим успя да реализира второ точно попадение във врата на “Светкавица”. Въпреки усилията си, домакините не успяха да реализират и малкото шансове за гол, които се откриха пред тях, но за сметка на това Сонер Кязим  успя да се разпише за втори път, оформяйки крайния резултат от 0 – 3 за ФК “Волов”.