ФК „Волов“ завърши 1:1 с гостите от Кубрат (Снимки и Видео)

С резултат от 1 : 1 завърши днешният домакински мач на ФК „Волов“ Шумен срещу ФК „Кубрат“ в 4-ти кръг на Североизточна трета лига.

Мачът бе изключително напрегнат, тъй като помощта която оказаха варненските съдии на гостите от Кубрат не остана скрита от шуменските фенове. Въпреки това, момчетата от „Волов“ показаха една наистина добра игра и гостите от Кубрат срещнаха сериозна съпротива от страна на своя опонент.

В последната минута на първото полувреме капитанът на домакините Иван Цонев се откъсна сам срещу вратаря, но бе съборен и жълто-сините имаха претенции за нарушение и евентуален червен картон, а съдията оста сляп за това положение.

След бурните страсти на стадиона и на трибуната, шуменци отново направиха почти успешна атака, която бе прекъсната от съдийския сигнал за край на полувремето и резултатът остана 0 : 0.

В средата на втората част от играта с прецизен удар, Муса Кавунски  успя да открие резултата в полза на домакините.

Благодарение на няколко чудесни спасявания на вратаря на шуменския тим Добромир Калоянов резултата остана 1 : 0 почти до края на мача, когато през последните две минути гостите отбелязаха след пряк свободен удар.