ФК “Волов” Шумен надделя с 6-1 в приятелска среща с ФК “Чавдар 2016” Дивдядово (Снимки и Видео)

В приятелска среща на стадиона в шуменския кв.”Дивдядово” един срещу друг се изправиха отборите на ФК “Волов” Шумен и домакините от ФК “Чавдар 2016” .

Момчетата на треньора Стоян Чешмеджиев откриха резултата с гол в 12-тата минута, отбелязан от Муса Кавунски. Последваха няколко чисти положения и за двата отбора, докато едно от тях не се превърна в гол в 37-мата минута, правейки резултата 2-0. Попадението бе дело на Сонер  Кязим. Така завърши и първото полувреме.

Минути след подновяването на играта, домакините отговориха с точен удар на Мартин Маринов. Пет минути по-късно, Сонер Кязим вкара и втория си гол във вратата на противника, като резултата стана 3-1.

В 50-тата минута той оформи и своя хеттрик с четвърти гол в домакинската врата. Малко преди края на мача попадения отбелязаха Сейхан Сали и Симеон Владимиров, оформяйки крайното 6 – 1.