ФК “Волов” Шумен победи “Устрем” Дончево с 3:0

ФК „Волов“ Шумен надделя с 3:0 над гостите от „Устрем“ Дончево.

Двубоят, който се игра на стадион Панайот Волов бе от последния кръг на първата фаза в първенството от Трета североизточна лига.

Още с началото на първото полувреме домакините показаха, че са по-добрият отбор с по-чести атаки в половината на гостите. Въпреки, че положенията за Шуменци бяха повече, резултата през първото полувреме остана 0:0.

Още в първите минути на второто полувреме „Волов“ поведе в резултата след чудесно изпълнение Иван Цонев.

В 55-ата минута момчетата на Стоян Чешмеджиев отново преодоляха защитата и Доан Османов се разписа за 2:0.

В 75-ата минута на мача гостите от Дончево останаха с човек по-малко на терена, след втори жълт картон за Никола Тодоров. Минута по-късно пък шуменци реализираха още един  гол след точното попадение на Сейхан Ахмед, който заформи крайното 3:0.