ФК “Волов” Шумен разгроми отборът на ФК “Хитрино” с 11 – 0 (Снимки и Видео)

ФК “Волов” Шумен, ръководен от треньорът Стоян Чешмеджиев, разгроми гостите от ФК “Хитрино” със съкрушителния резултат от 11 – 0.

Първият гол отбеляза Георги Георгиев след центриране от ъглов удари в 19-тата минута, а секунди по- късно Сейхан Сали реализира още едно попадение във вратата на гостите.

Муса Кавунски продължи серията от удари и записа 3-ти гол, Сонер Кязим вписа в сметката си четвъртото попадение, а петия гол дойде отново след удар на Кавунски. Така приключи първото полувреме.

Във втората половина на мача след удар на Айхан Ведат резултата продължи да расте в полза на домакините като стана 6 – 0 . До края на срещата от отбора на ФК “Волов” се разписаха и Симеон Маринов с два гола, вратарят Добромир Калоянов от дузпа и Сонер Кязим който реализира хеттрик.