ФК „Волов“ Шумен с трудна победа над „Черноморец“ Балчик (Снимки и Видео)

След доста напрегнат и оспорван мач, момчетата на Стоян Чешмеджиев надделяха над гостите от Балчик „Черноморец“ с 4-3.

Първи гол за домакините отбеляза Сонер Кязим в 15-тата минута. Двубоят продължи с няколко изпуснати положения и за двата тима, но гостите успяха да изравнят в 36-тата минута, като срещата продължи с този резултат до края на полувремето.

Малко след началото на втората част от мача, ФК „Волов“ поведе отново в резултата след гол на Мартин Кръстев.

И двата отбора дадоха всичко от себе си, но изпуснатите положения и нереализираните попадения във врата продължиха.

В 62-рата минута „Черноморец“ успяха отново да изравнят резултата, но не за дълго.

Айхан Ведат отбеляза гол в 71-вата минута и резултатът стана 3-2 за шуменци. В 80-тата минута пък бе отсъдена и дузпа в полза на домакините след нарушение срещу Сонер Кязим, който отбеляза от бялата точка.

Минути преди финалният сигнал на съдията, ФК „Балчик“ успяха да върнат едно попадение, с което се стигна и до крайния резултат от 4-3.