ФК “Волов Шумен 1929” победи отбора на ФК “Хитрино” с 5-1

Днес на градския стадион в Шумен играха отборите на старша възраст  ФК “Волов Шумен 1929” и ФК “Хитрино”. Двубоят беше интересен и изпълнен с голове и публиката не остана разочарована.

Първият падна в средата на първото полувреме,след като съдията даде дузпа за домакините и от бялата точка удара беше спасен, но при добавката Мартин Кръстев се разписа за 1-0. 10 минути по-късно играчите на Хитрино също получиха дузпа след игра с ръка и резултата беше изравнен.

В края на първото полувреме след грешка в защитата на Хитрино се стигна до непряк свободен в наказателното поле и шуменци се разписаха за 2-1 с гол на Муса Кавунски.

Малко по-късно домакините бяха наградени с още една дузпа, но тя беше изтървана. Така приключи първата част. Второто полувреме възпитаниците на Стоян Чешмеджиев започнаха силно и Борис Владимиров се разписа за 3-1. Шуменци получиха и трета дузпа, която вратаря Добромир Калоянов вкара и вече беше 4-1 за Шумен. Крайното 5-1 оформи резервата Константин Димов малко преди края на мача.