ФК „Волов 1929“ Шумен и „Черноморец“ Балчик завършиха 0:0

В мач от седми кръг на Североизточната лига отборите старша възраст на ФК „Волов 1929“ Шумен  и ФК „Черноморец“ Балчик не успяха да се победят.  Двата тима завършиха 0:0 на стадион „Панайот Волов“ в Шумен.

През по-голямата част от първото полувреме гостуващия отбор имаше надмощие и успя да организира повече атаки, но пред шуменци се откриха няколко възможности за гол, които бяха пропиляни с лека ръка.

С началото на второто полувреме нашите момчета заиграха по-агресивно и взеха инициативата в свои ръце, докато гостите от Балчик заложиха на отбраната.

Пред противниковата врата се разкриха множество положения за отбора на „Волов“, но в крайна сметка мачът завърши без голове.

Следващия кръг ФК „Волов“ ще почива, а след това нашите момчета гостуват във Велики Преслав.