Четири медала за децата на „Киокушин карате“ Нови пазар от купа “Пловдив”

С три сребърни и един бронзов медал се завърнаха възпитаниците на „Киокушин карате“ – гр. Нови пазар от Национална купа “Пловдив”, която се проведе на 4-ти ноември. Това съобщават от клуба.

В категория до 26 кг. при 10 годишните, Александър Миленов остана на второ място, печелейки срещите си до финала с чисти победи-ипон, въпреки че бе по-лек от противниците си с 4 кг. При 12 годишните в кат. до 29 кг., Милен Сашев също завоюва сребро. При 14 годишните Мехмед Илхан спечели сребърен медал, а Валентина Илиева се прибра у дома с бронз.

Михаил Илиев и Семко Русев, въпреки че не стигнаха до призовите места, дадоха всичко от себе си и заслужиха похвали за доброто си представяне. Това беше и последното състезание от националния спортен календар преди Европейското първенство в Полша.

Там клубът ще бъде представен от Фатих Фаик и Диян Христов.