Юношите старша възраст на ФК “Волов” завършиха 2-2 със “Светкавица” Търговище

Футболистите на ФК “Волов” юноши старша възраст водени от треньора Стоян Чешмеджиев завършиха 2-2 с отбора на “Светкавица” Търговище. Мачът беше равностоен с шансове и за двата отбора, но първи гол отбелязаха гостите от Търговище.

Към края на полувремето футболиста на “Волов” Борис Владимиров изравни резултата със солов гол. Първите 45 минути завършиха при резултат 1-1 след няколко пропуски и на двата отбора.

През второто полувреме играчите на Търговище отново поведоха в резултата, но десет минути по-късно равенството бе възстановено, след като нападателя на Шумен Муса Кавунски отбеляза от близко разстояние.

До края на мача и двата отбора търсиха победния гол, но в крайна сметка двубоя завърши без победител.

От началото на сезона това са първите загубени точки от отбора на Стоян Чешмеджиев, след като момчета от “Волов” победиха отбора на Велики Преслав с 4-0 и “Калиакра” Каварна с 0-6.